Sel laupäeval Rockstars’is: kaunid naised ja metal

Autor mental.ee Lisatud: 12.09.17

On iseenesest mõistetav, et kaunid naised ja raskemuusika käib omavahel kokku. Aga hoia alt! Neil naistel on teravad hambad! Girls Bite Back ülimenuka üritustesarja neljandas voorus näitavad teile enda pühendumust vaid naislauljatega kaunistatud bändid. Ainulaadne EMPHASIS, Eesti heavy metal lootus SKY DOWN ja meloodilist rocki aus hoidev FIRST PRIORITY astuvad üles klubis Rockstar`s 16. septembril.

Sümfoonilist, progessiivset ja powermetalit omavahel põimiv kooslus Emphasis sünteesib klassikalisi harmooniaid, ekspressiivseid kitarrikäike, ainulaadseid rütme ja tundlikke meloodiakäike ooperidiiva Anna «Roxanna» Ganina võimsa vokaaliga. Viie tegutsemisaasta jooksul on bänd tuuritanud üle Eesti ja andnud kümneid kontserte ka väljaspool riigipiire. 2013. aastal üllitati lisaks Eestile ka Ameerikas ja Venemaal positiivseid arvustusi kogunud mini-album «Into Infinity» ning figureeriti looga «Hopeless» rahvusvahelisel «Ladies First» metal muusika kogumikul. 2016. aasta kevadel andis Emphasis koostöös Itaalia plaadifirmaga Underground Symphony välja esimese täispika albumi «Revival».

Töö teise albumi "Soul Transfer" kallal algas eelmisel aasta kevadel ja augustiks sai bändi teine täispikk plaat valmis! Aktiivne koostöö Eesti džässmuusikutega lõppes bändi jaoks ootamatu tulemusega. Nõnda sisaldab plaat palju eksperimente ja kuna plaadi väljaandmine on pikk protsess siis töö veel jätkub. Vana kavaga astub Emphasis 16. septembril Rockstar'si lavale viimast korda.

Värske minekuga vanakooli heavy metal. Sky Down ei mõtelnud enda muusikat välja - muusika valis neid. Bändi looming sünnib müstiliselt irratsionaalselt, kusagil kõrgemal (läbi kuuenda meele). Sky Down annab teile tuld, eufooriat ja väge - Sky Down armastab teid! Oodatud on kõik uued ja vanad sõbrad!

Bänd meloodilise rocki austajatele. First Priority on 100% omalooming (mida nad iganädalaselt proovides täiustavad ja lihvivad), ilusad meloodiad, eepilised kitarrisoolod ja jalust rabav vokaal.

Loe veel